چهره های نویدکیا و مجیدی در جدال استقلال و سپاهان

[ad_1]

محرم نویدکیا و فرهاد مجیدی بازی های متفاوتی در سال های اخیر در جدال سپاهان و استقلال بوده اند.

به گزارش ایسنا، لیگ برتر فوتبال ایران از روز سه شنبه پس از حدود یک ماه تعطیلی کار خود را آغاز می کند. در فاصله 6 هفته تا پایان لیگ برتر، تیم های مختلف برای کسب عنوان قهرمانی رقابت خواهند کرد و زندگی خود را ادامه خواهند داد.

فوتبالیست استقلال پس از حذف در جام حذفی، کار خود را برای حضور در بازی های باقی مانده لیگ برتر آغاز کرده و چند روزی است که تمرینات خود را در مجموعه ورزشی انقلاب دنبال می کند و 2 بازی دوستانه دارد. تا حالا. از طرفی تیم سپاهان اخیراً از لیگ قهرمانان آسیا خارج شد که این بازی نیز با شکست شاگردان نوید کیا به پایان رسید و نشد که این تیم بتواند به مرحله سقوط به لیگ قهرمانان برسد.

دو تیم استقلال و سپاهان از ساعت 18:30 روز چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان در دیدار رفت خود در 6 بازی آخر این فصل لیگ برتر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان مجیدی تاکنون با 56 امتیاز اول و سپاهان با 45 امتیاز در رده سوم قرار دارند.

تقابل دو تیم نگاهی انداختیم به جایگاه سرمربیان این دو تیم فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا در تقابل استقلال و سپاهان. در مجموع دو تیم استقلال و سپاهان 79 بار به مصاف هم رفته اند که استقلال 30 برد، 20 بازی و زردپوشان اصفهانی 29 برد به دست آورده اند. بیشترین بردهای متوالی در این بازی ها نصیب سپاهان شد. این تیم توانست در 5 بازی متوالی در مسابقات مختلف بین سال های 81 تا 82 آبی های پایتخت را شکست دهد.

فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا بازیکنانی متفاوت در جدال استقلال و سپاهان بودند و در طول دوران حرفه ای خود چندین بازی انجام دادند. تحلیل های آماری نشان می دهد که نویدکیا در گلزنی موفق تر از مجیدی است. سرمربی سپاهان در مدت بازی خود برای سپاهان 5 بار دروازه استقلال را باز کرد و فرهاد مجیدی توانسته در این درگیری ها سه گل به ثمر برساند.

نویدکیا و مجیدی در دوران تحصیل خود در سپاهان و استقلال چهره های متفاوتی از خود به جای گذاشتند. نویدکیا سرمربی سپاهان سه بازی با استقلال انجام داد، دو بازی که با پیروزی زردپوشان اصفهانی و یک بازی با شکست به پایان رسید.

مجیدی همچنین 4 بار روی نیمکت استقلال مقابل سپاهان به میدان رفت که 3 بازی با پیروزی و یک بازی تنها با پیروزی زردپوشان اصفهانی همراه بود. فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا هر دو به عنوان سرمربی تیم های سپاهان و استقلال رو در رو به رقابت پرداخته اند و هر دو مربی پیروز شده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorces

مطلب پیشنهادی

داده های اخیر تاج جهانی؛ آمریکا و اروپا در صدر فهرست قرار دارند

[ad_1] تعداد مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان به ۵۱۳ میلیون و ۹۷۷ هزار و ۵۷۲ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.