با صحبت های مبهم، مردم را در بلاتکلیفی نگذارید


ایسنا/کرمان استاندار کرمان خطاب به مسئولین گفت: با ابهام و دو پهلو صحبت نکنید و صداقت اگر هم تلخی داشته باشد بهتر از بلاتکلیفی افراد است.

“علی زینی وند” پیش از ظهر امروز پنجم آذرماه در شورای اداری شهر باغین به تبیین ظرفیت های چند وجهی این منطقه پرداخت و گفت: بخشی از سر ریز جمعیت شهر کرمان را می توان به شهر باغین سوق دهیم.

وی با اشاره به کشتارگاه صنعتی تینا پروتئین اظهار کرد: این واحد جزو مدرن ترین کشتارگاه ها است و باید مشکل آب شرب و آسفالت آن تعیین تکلیف شود.

استاندار کرمان مرکز پرورش اسب این منطقه را جزو مراکز مهم کشور دانست و بیان کرد: بخشی از مشکلات با تصمیمات کارشناسی قابل حل هستند.

وی بر لزوم بازسازی و ساماندهی گلزار شهدای باغین قبل از دهه فجر تاکید کرد و افزود: شهرداری قبل اجرای طرح های ورودی شهر، آنها را در شورای ترافیک شهرستان به تصویب رساند.

زینی وند با اشاره به دو پایگاه نظامی در منطقه باغین گفت: باید باید به زیرساخت های این دو مرکز  کمک کنیم.

وی در واکنش به مطالبه مردم در زمینه ارتقای شهر باغین به بخش گفت: مقرر شد مطالعات کشوری آن انجام و براساس مقررات تقسیمات کشوری این منطقه به بخش تبدیل شود ضمن آنکه ما با موضوع ارتقاء آن به بخش موافقیم.

استاندار کرمان بیان کرد: متاسفانه مسئولین شفاف با مردم صحبت نمی کنند و وقتی کاری قابلیت اجرا شدن ندارد، صریح به مردم اعلام کنید تا انتطار بی خودی ایجاد نشود.

وی خطاب به مسئولین گفت: با ابهام و دو پهلو صحبت نکنید و صداقت اگر هم تلخی داشته باشد بهتر از بلاتکلیفی افراد است.

به گزارش ایسنا، “محمدمهدی زاهدی” نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با تبیین ظرفیت های این منطقه گفت: اطراف باغین، صنایع بزرگی دارد و دارای جمعیت خوبی است.

وی با اشاره به اینکه باغین می تواند به بخش تبدیل شود؛ تصریح کرد: پیرو قول مساعدی که استاندار دادند، مسوولان باغین پیگیر باشند و فرمانداری نیز برای تحقق این امر تلاش کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: پیشرفت باغین می تواند در پیشرفت کرمان نیز تاثیر زیادی داشته باشد.

به گزارش ایسنا، “محمدرضا پورابراهیمی” نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه باغین منطقه را صنعتی و کشاورزی دانست و گفت: باغین منطقه صنعتی کرمان محسوب می شود و این مهم قابل توسعه است.

وی با اشاره به پیگیری های دو سال اخیر برای توسعه ظرفیت های صنعتی این منطقه اظهار کرد: حدود هزار میلیارد تومان طرح توسعه در مس شهید باهنر در دستور کار است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی کشتارگاه صنعتی تینا پروتئین را یک مجموعه بسیار مهمی دانست و تصریح کرد: دو سال پیش مقرر بود این مجموعه مورد بهره برداری قرار گیرد اما با توجه به نوسانات نرخ ارز این مهم محقق نشد و با همکاری مسئولین استانی و کشوری به دنبال رفع مشکلات این مجموعه هستیم.

وی توسعه اقتصادی و اشتغال جوانان را مهمترین اولویت خود برشمرد و اظهار کرد: طرح بزرگ لاستیک فوق سنگین در منطقه باغین در حال اجرا شدن است و حدود ۷ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بر خواهد داشت و هفته گذشته زمین آن تحویل شده است و زمینه اشتغال حدود هزار نفر ایجاد می کند.

پورابراهیمی با بیان اینکه پیگیری های برای ارتقای منطقه باغین به بخش داشتیم، تاکید کرد: باغین در آینده بزرگترین منطقه صنعتی استان خواهد شد.

وی در پایان اظهار کرد: ساماندهی گلزار شهدا این شهر در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام


خبرهای سیاسی

مطلب پیشنهادی

همراهی برخی سران کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی و آمریکا مایه تأسف است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: همراهی برخی سران کشورهای اسلامی با رژیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها