اصلاح ۲۷ هزار و ۱۱۹ دستگاه چراغ روشنایی معابر در چهارمحال وبختیاری


ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون بهره‌برداری شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری با اشاره به مدیریت پیک بار مصرف برق در زمستان و کمک به تامین سوخت نیروگاه‌های کشور، گفت: بدین منظور ۲۷ هزار و ۱۱۹ دستگاه چراغ روشنایی معابر در سطح استان، با توان مصرفی ۶.۱ مگاوات تعدیل و بهینه‌سازی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری، فریبرز مرادیان، اظهار کرد: تعدیل و اصلاح روشنایی معابر استان از سال گذشته آغاز شده و در حال حاضر هم ادامه دارد.

معاون بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری افزود: طی مانور تعدیل و بهینه‌سازی روشنایی معابر که در آبان ماه برگزار شد، تعداد ۳۱۴۰ دستگاه چراغ روشنایی با توان مصرفی ۴۵۰ کیلو وات اصلاح و تعدیل شد و در مجموع تاکنون تعداد ۲۷ هزار و ۱۱۹  دستگاه چراغ روشنایی با توان مصرفی ۶.۱ مگاوات تعدیل و بهینه‌سازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای کاهش پیک بار علاوه بر بهینه‌سازی روشنایی معابر، اصلاح و تعدیل تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی، روشنایی پارک‌ها و میادین، نورپردازی ساختمان‌ها و جمع‌آوری لامپ‌های پرمصرف نیز با استفاده از ظرفیت اقشار مختلف بسیج و اکیپ‌های مدیریت مصرف در دستور کار قرار گرفته و در حال اجرا است.

وی در پایان بیان کرد: باتوجه به کاهش دمای هوا و به تناوب آن افزایش مصرف انرژی (گاز و برق) و از جهتی محدودیت‌های ایجاد شده در خصوص سوخت نیروگاه‌های تولید برق، مدیریت پیک بار زمستانی در دستور کار صنعت برق قرار گرفته است.

انتهای پیام


خبرهای سیاسی

مطلب پیشنهادی

همراهی برخی سران کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی و آمریکا مایه تأسف است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: همراهی برخی سران کشورهای اسلامی با رژیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها